منوی دسته بندی

خدمات سئو محتوا در مشهد

خدمات سئو محتوا در مشهد

محتوا جزء جدایی ناپذیر از سئو می باشد. با کمک محتوا می توان به گوگل این موضوع را برسانیم که ما در موضوع سایت دارای تخصص واقعی هستیم و لیاقت این را داریم که کاربران از طریق نتایج گوگل وارد سایت ما شوند.

یکی از خدمات مهم تیم ما به مشتریان در شهر مشهد، خدمات سئو محتوا می باشد. مهم ترین خدمات سئو محتوایی شامل موارد زیر می باشد:

  1. آنالیز محتوایی رقبا
  2. آنالیز پرسونا مخاطب مشتریان
  3. کیورد ریسرچ جامع
  4. پلن استراتژی محتوایی بلاگ سایت
  5. پلن استراتژی محتوایی لندینگ های سایت
  6. تولید محتوای سئو شده
  7. پلن های محتوایی برای رپورتاژ آگهی

در ادامه به بررسی بخش های مختلف سئو محتوا سایت در مشهد می پردازیم.

آنالیز محتوایی رقبا:

سئو در رقابت با دیگران معنا پیدا می کند. اگر در بخش های مختلف خدمات سئو در مشهد، رقبا را در نظر نگیریم، باعث هدر رفت بودجه مشتری می شود.

پس در بخش سئو محتوایی نیز، باید پلن های محتوایی رقبا را بررسی کنیم، کیفیت و کمیت محتوای رقبا را در نظر بگیریم و با توجه به آن استراتژیم محتوایی سایت را آماده بکنیم.

content creation mashhad iran

آنالیز پرسونا مشتریان:

یکی از موارد مهم دیگر در سئو محتوا در مشهد، موضوع پرسونا مخاطب می باشد. محتوای تولید شده اگر مناسب برای علایق و رفتار مخاطبان و مشتریان سایت نباشد، نمی تواند اثرگذاری لازم را داشته باشد.

کیورد ریسرچ جامع:

برای رسیدن به یک پلن محتوایی کامل، باید یک کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمات کلیدی جامع داشت. ما با کمک ابزارهای مختلفی سعی می کنیم کامل ترین دیتابیس کوئری های سرچ شده توسط مخاطبان را تهیه کنیم.

فرآیند کیورد ریسرچ شامل مراحل مختلفی خواهد بود که در این مقاله نمی توانیم به آن بپردازیم. اما خلاصتا در ابتدا تمامی کیوردهای سرچ شده را جمع آوری می کنیم، سپس با استفاده از تکنیک هایی سعی در دسته بندی و طبقه بندی آن ها می نماییم. در نهایت با توجه به استراتژی های کسب و کار مشتری، بهترین کلیدواژه ها را انتخاب می کنیم.

استراتژی محتوایی بلاگ سایت:

بلاگ یا وبلاگ سایت مشتریان در مشهد، یکی از مهم ترین بخش های سایت می باشد که می تواند در زمینه جذب ترافیک هدفمند به ما کمک کند. با کمک انواع استراتژی های محتوایی با توجه به سایت مشتری، سعی می کنیم، مخاطبان مرتبط با کسب و کار مشتری را از طریق بلاگ جذب کنیم. معمولا در بلاگ سایت مقالات informational قرار داده می شود.

با کمک استراتژی محتوایی بلاگ می توانیم به خوبی تاپیکال اتوریتی را در سایت مشتری رعایت کنیم و وقتی توانستیم در موضوع سایت مشتری برای گوگل یک سایت با اعتبار خوب در نظر گرفته شویم، در بسیاری از کیوردها در نتایج برتر ظاهر می شویم.

استراتژی محتوایی لندینگ ها:

لندینگ ها در واقع صفحاتی هستند که از نظر سئویی یا فروش برای ما مهم هستند. ما وقتی یک کلمه خاص را برای سئو تارگت می کنیم، داخل سایت، یکی از صفحات را متناسب با نیت کاربر بر میگزینیم.

یکی از مهم ترین کارها از خدمات سئو در مشهد این است که این صفحات را از نظر استراتژی محتوایی با توجه به نوع کیورد، پرسونا مخاطب و نتایج گوگل مشخص می کنیم و استراتژی محتوایی آن صفحه را در اختیار در نویسندگان قرار می دهیم.

تولید محتوای سئو شده در مشهد:

ما در مشهد برای مشتریان با استفاده از نویسندگان با تجربه، بهترین محتواهای سئو شده را تولید می کنیم. در محتواها تمامی اصول سئو رعایت می شود.

حسین رضائی وب‌سایت
ارشد کارآفرینی خوندم از دانشگاه شهید بهشتی تهران، مثل خیلی از افراد دیگه، تخصصم ارتباط چندانی با رشته تحصیلیم نداره اما تونسته دید خوبی بهم توی مشاوره با کسب و کارها بده. از دوران دبیرستان دنبال کسب درآمد از اینترنت بودم. همون موقع یک وبلاگ زدم و تونستم پیج رنکش رو به 4 برسونم و با سایت میهن دانلود تبادل لینک کنم. اون زمان ها خیلی مد بود. همون وبلاگ روی کلمه های خوبی بالا اومده بود مثل دانلود بازی موبایل، دانلود نرم افزار موبایل و... یادش بخیر همین وبلاگ بود که باعث ورود من به دنیای سئو شد و کم کم به صورت تجربی و عملی با سئو آشنا شدم و سعی کردم در این زمینه خودم رو متخصص کنم. الان هم مشاوره و مجری چندین پروژه کوچک و بزرگ هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *